Skip to main content

Altınçam

Alanında uzman kadromuz tarafından özenle oluşturulan Altınçam Projemiz, çağın beklentilerine uygun ve kullanışlı bir proje olarak öne çıkıyor.
Modern mimarisi ve güvenilir yapı tasarımıyla, betonarme karkas deprem yönetmeliğine ve teknolojilerine uygun olarak inşa edilen bu proje, yaşam standartlarınızı yükseltiyor. Dış cephelerde uygulanan ısı yalıtımı, su izolasyonlu temeller, renkli bej mermer ya da granit kaplamalı blok girişleri ve merdiven basamakları estetikle konforu birleştiriyor.
Doğalgaz tesisatı, klimalar için tesisat alt yapısı, telefon ve görüntülü interkom alt yapısı, hidrofor yangın tesisatı ve yüksek standartlı su deposu gibi altyapı detayları, günlük yaşamınızı daha konforlu hale getiriyor. MDF mutfak (membran veya akrilik kapak), panel kapılar, merkezi sistem karasal TV, kablolu ve uydu TV alt yapısı, ısı yalıtımlı PVC dış doğrama, mono blok çelik kapı ve internet alt yapısı gibi özellikler, iç mekanlara şıklık ve modernliği taşıyor.
Site içerisindeki modern bahçe peyzajı, otoparktan itibaren iki adet asansör, yaşam mekanlarında laminant parke, ıslak hacimlerde 1. sınıf seramik, kapalı ve açık otopark gibi detaylar da projenin sunduğu ayrıcalıklardan sadece birkaçı.

Hayallerinizin ötesinde bir yaşam alanı!